Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem.
Dowiedz się więcej
#htmlcaption1 #htmlcaption2 #htmlcaption3

Ostatnie wpisy

Co mieszczą nasze małe torebki?

Co mieszczą nasze małe torebki?

Uncategories 0 Komentarze

Jak twierdzi wiele kobiet: ”torebka musi być poręczna, pojemna, solidnie wykonana, a przede wszystkim pasować do jej właścicielki”.

A więc jak pojemna powinna być mała torebka typu kuferek, listonoszka, by spełniać swoja rolę i co najczęściej powinna pomieścić, by nas w pełni satysfakcjonowała?

W małej torebce użytkowanej na co dzień najczęściej znajdziemy: krem do rąk, tusz do rzęs, pomadkę nawilżającą lub szminkę, telefon z słuchawkami, okulary przeciwsłoneczne, klucze, portfel, małą kosmetyczka, żel antybakteryjny do rąk, chusteczki higieniczne, lusterko, długopis, kalendarzyk – mini notatnik, etui z wizytówkami, tik taki, cukierki kawowe, gumy do żucia, kredki do oczu, tabletki przeciwbólowe, podpaski, wkładki, tampony, chusteczki nawilżające, płócienne torby na zakupy, grzebień, perfumy, puder w kamieniu, papierosy, zapalniczkę, pendrive, i wiele innych. I jak to wszystko na raz pomieścić? A Wy drogie Panie co najczęściej wkładacie do swych małych torebek, by mieć wszystko co konieczne pod ręką?

Zapraszamy do zapoznania się z naszą liczna ofertą małych, pojemnych torebek, typu kuferek lub listonoszka.

Zostaw swój komentarz

*
**Niepublikowany
*Site url with http://
*