Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem.
Dowiedz się więcej

Nasze sposoby płatności to ocean możliwości.NU nas możecie Państwo płacić z PayU lub PayPal.

Dostępne formy płatności:

PayU
Płacę później, Innowacja na rynku. Metoda płatności, w której Państwo jako kupujący nabywacie towar lub usługę online i bez dodatkowych kosztów przesuwacie termin zapłaty do 30 dni.

Raty
Innowacyjny system płatności ratalnych, całkowicie online, bez konieczności wychodzenia z domu i bez kuriera. Po wyborze płatności na raty w PayU, system przeprowadza Państwa przez całą procedurę uzyskania płatności z rozłożeniem kwoty zakupu na raty.

Płatności elektroniczne
Państwo jako klienci wybieracie bank, w którym macie konto, a następnie jesteście przenoszeni do serwisu bankowości internetowej, żeby dokonać płatności. Kupujący nie musi wypełniać formularza wpłaty, dane uzupełniane są automatycznie. Metoda płatności eliminuje ryzyko błędów, które mogłyby powstać podczas wprowadzania danych do przelewu.

Karty Płatnicze
Płatność w internecie odbywa się tą samą kartą (debetową, kredytową), co w zwykłym sklepie. Państwa bezpieczeństwo podczas płacenia tą metodą to monitoring płatności 24/7 oraz standard 3D Secure.

Płatności wielowalutowe
Umożliwia Państwu prezentację cen produktów i płatność w różnych walutach.

Płatność Express
Państwa płatność nawet w 0,5 sekundy - kartą, bez każdorazowego podawania danych karty.

Przelew tradycyjny
Państwo jako nasi klienci otrzymują zlecenie przelewu w formie blankietu, który mogą zrealizować bezpośrednio ze swojej bankowości elektronicznej lub wydrukować i opłacić w oddziale banku lub poczty.

Portfele płatnicze
Płacąc tą metodą płatności nie musicie Państwo podawać danych karty ani logować się do bankowości internetowej. Dzięki uproszczonemu procesowi płatniczemu transakcja przebiega sprawnie i bezpiecznie.
Dostępne portfele płatnicze: płatność przez Blik, Visa Checkout, Masterpass i Android Pay.

Dostępne formy płatności PayPal
W systemie PayPAl możecie Państwo płacić online za pomocą hasła PayPal bez podawania informacji finansowych. Państwa dane są zaszyfrowane i nie są w pełni ujawniane sprzedającym. Ponadto kwalifikujące się zakupy objęte są programem ochrony kupujących. Do dokonania płatności potrzebne są: adres email, źródło finansowania, hasło otrzymane od PayPal. Nasi klienci mogą płacić zarówno przy użyciu zagranicznych kart, jak i lokalnych systemów płatności (niezależnie od tego, czy korzystają z systemu PayPal).