Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem.
Dowiedz się więcej

torbytorebki.pl  to część kapitałowa spółki Bami Investment Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, jako nowa marka w branży e-commerce stawiamy na prężny rozwój poprzez profesjonalną obsługę klienta, oferując towar w atrakcyjnych cenach, z szybką dostawą i jasnymi zasadami sprzedaży, zwrotów, gwarancji, reklamacji.
Jako osoby tworzące trzon marki torbytorebki.pl, posiadamy także doświadczenie w handlu tradycyjnym w branży odzieżowej i galanterii sięgające 2005 r.
Nie przestajemy rozbudowywać swojej działalności prowadząc obecnie także sprzedaż poprzez internetowe platformy handlowe, a także otwierając własny sklep internetowy. 
Specjalizujemy się w sprzedaży galanterii osobistej, portfeli, oraz torebek renomowanych producentów m.in. MONNARI, NOBO, DAVID JONES, VICTORIA & CO, FLORA & CO, GALLANTARY, a także marek SILVIA ROSA, SARA MODA i innych.
Od początku swojej działalności staramy się uważnie słuchać uwag naszych klientów. Zależy nam na tym, aby Państwo ze współpracy z nami zawsze byli w pełni zadowoleni. 

KONTAKT

W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy:

info@torbytorebki.pl

lub telefonicznie pod nr. tel. 735 136 131

od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00

Dokonując zwrotu towaru prosimy o kontakt mailowy: zwroty@torbytorebki.pl

Dokonując reklamacji prosimy o kontakt mailowy: reklamacje@torbytorebki.pl

Dokonując zgłoszenia gwarancyjnego prosimy o kontakt mailowy: gwarancje@torbytorebki.pl

Adres do wysyłki towarów w ramach zwrotów, reklamacji, napraw gwarancyjnych:

torbytorebki.PL
ul. Trembeckiego 11A/604,
35-234 Rzeszów

 POZOSTAŁE INFORMACJE

Dokładamy wszelkich starań aby zakupy dokonywane  w naszej firmie przebiegały w sposób Państwa satysfakcjonujący.

Życzymy udanych zakupów,

Zespół torbytorebki.pl