Najbardziej stylowe torebki damskie

Chociaż wiadomo, że każda prawdziwa kobieta nie ma co na siebie włożyć chociaż jej szafa się nie domyka, to mało kto zdaje sobie sprawę, że podobnie jest z torebkami. Każda kobieta posiada przynajmniej kilka modeli, które idealnie sprawdzają się w różnych sytuacjach. W szafie każdej prawdziwej kobiety powinna znaleźć się prosta torebka do pracy i na zakupy, elegancka i niewielka torebka na specjalne wyjścia oraz praktyczna torebka na spotkania ze znajomymi. W tym celu warto posiadać:

  • torbe typu shoper czy hobo;
  • kopertówkę;
  • listoniszkę.

Jak widać te proste trzy torebki to doskonała baza do każdej stylizacji. Warto ją jednak uzupełnić o torbę plażową, która będzie torebką specjalną na wypoczynek nad wodą.

Torba na co dzień i do pracy

Każda z pań zdaje sobie sprawę z tego, że zarówno do pracy, jak i na szybkie zakupy potrzebna jest duża i funkcjonalna torba
Musi ona mieć funkcjonalne przegródki na portfel czy telefon komórkowy oraz duża pojemna komorę na pudełko z lunchem czy kilka szybko kupionych produktów.to bardzo ważne, szczególnie jeśli masz dużo obowiązków i napięty grafik.
W ten sposób ograniczysz też ilość noszonych toreb, w końcu w wielu sklepach nadal są oferowane plastikowe torby jednorazowe, które później musisz pozbierać, żeby zabrać wszystko do domu. A to nie zawsze jest funkcjonalne

Eleganckie wyjścia i kopertówka

Jeśli akurat Wybierasz się na wesele albo inne bardzo oficjalne wyjście to musisz mieć ją w swojej szafie. Ta niewielka torebka jest niezwykle elegancka, ale pozwala na zabranie tylko najpotrzebniejszych rzeczy. Za to na pewno sprawdzi się jako delikatny dodatek do eleganckiej czy też balowej sukni.wartovpamietac, że do użycia takiej małej torebki musisz się również dobrze przygotować i mieć portmonetkę zamiast dużego portfela, mała paczkę chusteczek czy niewielka puderniczkę.
Jednak pamiętać, że te wszystkie elementy pozwolą ci osiągnąć efekt „wow”.
Oczywiście możesz też wybrać inną torebkę, ale pamiętaj, że powinna być niewielka i delikatna. W końcu chodzi o wygląd a nie funkcjonalność.

Listonoszka na wyjścia ze znajomymi

To jedna z najbardziej funkcjonalnych torebek, chociaż wcale nie musi być wielką. W środku znajdziesz system sprawdzonych przegródek, które pomieszczą praktycznie wszystko i ułatwia znalezienie ich na przykład w trakcie zamawiania kawy czy szybkiego załatwiania ważnych spraw.
Dodatkowo model ten jest wyjątkowo stylowy. Najlepiej nosić go do stylizacji casualowych. Wówczas wygląda idealnie.

W szafie zawsze oprócz tych trzech modeli warto mieć również torbę plażową. Doskonale dopełni ona uniwersalny zestaw i pozwoli szybko i sprawnie zorganizować weekendowy wypad nad morze czy też jezioro. Sprawdzi się także, jeśli planujesz odwiedzić wieś, czy wybrać się na piknik. Tak przygotowanej kobiety nie zaskoczy dosłownie żadna sytuacja i będzie ona mogła stworzyć praktycznie każdą stylizację. A przecież każda z nas chce wyglądać idealnie bez względu na okoliczności. Sprawdź to sama!

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.